Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Щодо роз'яснення пунктів 6.3, 6.4 Умов прийому до вищих навчальних закладів

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 15.06.2010 р. N 1/9-436

Міністру освіти і науки Автономної Республіки Крим
Начальникам головних управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій
Керівникам вищих навчальних закладів 


Щодо роз'яснення пунктів 6.3, 6.4 Умов прийому до вищих навчальних закладів

Відповідно до пункту 6.3 розділу шостого Умов прийому до вищих навчальних закладів України (зі змінами), затверджених наказом Міністерства освіти і науки від 18.09.2009 N 873, зареєстрованих в Міністерстві юстиції 06.10.2009 за N 930/16946 (далі - Умови прийому), вступники мають право подавати сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти, виданий у 2008 або у 2009 або у 2010 році. А тому, при поданні заяви та документів на вступ до вищого навчального закладу вступник вказує в заяві сертифікати та кількість балів у них, які будуть враховуватись при конкурсному відборі на навчання (наприклад: українська мова та література - 182 бали, 2008 рік, математика - 165 балів, 2009 рік, біологія - 174 бали, 2010 рік).

Відповідно до пункту 6.4 розділу шостого Умов прийому вступник може подати заяву та документи не більше, ніж до п'яти вищих навчальних закладів України та не більше, ніж на три напрями підготовки (спеціальності) у кожному з них, про що робиться відмітка на зворотному боці сертифіката Українського центру оцінювання якості освіти, засвідчена печаткою приймальної комісії вищого навчального закладу.

Відмітка про факт подання заяв та документів на вступ робиться на оригіналі кожного сертифіката, для чого на зворотному боці сертифіката має бути розліновано 15 рядків (зразок додається). У кожному рядку зазначається повна назва вищого навчального закладу, шифр та назва напряму (спеціальності), форма навчання, дата подання документів, прізвище та ініціали технічного секретаря, підпис відповідального секретаря (або його заступника), засвідчений печаткою приймальної комісії.

Факт подання на денну та одночасно заочну форму на один і той же напрям (спеціальність) вважається однією спробою. У випадку, якщо вступник хоче забрати подані до ВНЗ документи, цей факт на зворотному боці сертифіката не фіксується.

З метою поліпшення організації роботи приймальної комісії при прийомі документів МОН рекомендує, у разі необхідності, виготовити додаткові печатки приймальної комісії з позначками "N 1", "N 2", "N 3", "N 4", "N 5" і т. ін. Використання штампів технічних секретарів, печаток відділу кадрів тощо не допускається.

Не допускається також комбінація "сертифікат і вступний екзамен", за винятком окремих категорій осіб, які визначені Умовами прийому, тобто для тих, які вступають відповідно до умов розділу восьмого Умов прийому (крім пункту 8.2), пункту 7.15 або складають творчі випробування.

Додаток: на 1 арк.

 

Міністр 

Д. В. Табачник 


 

Додаток
до листа МОН
15.06.2010 N 1/9-436 


Зразок зворотного боку оригіналу сертифіката

Назва вищого навчального закладу
Шифр, назва напряму (спеціальності), форма навчання 

чч.мм.рр.
тех. секр. (прізвище і. п.)
(підпис відповідального секретаря, печатка) 


  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  


 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали