СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 25.11.2011 р. N 18/3-8792

Державній митній службі України

З метою інформаційного забезпечення порядку отримання висновків СБУ щодо належності/неналежності товарів до розділу 5 частини 3 Списку товарів подвійного використання, що можуть бути використані у створенні звичайних видів озброєнь, військової чи спеціальної техніки, який додається до Порядку здійснення державного контролю за міжнародними передачами товарів подвійного використання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.01.2004 N 86, пропонуємо поінформувати регіональні митні органи та суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності шляхом розміщення відповідної інформації (додається) на інтернет-ресурсах Державної митної служби України.

Додаток: за текстом, на 1 арк., прим. N 1, нетаємно.

 

Перший заступник Голови

В. Хімей

 

Додаток

Прим. N 1

Для отримання висновку Служби безпеки України для здійснення митного контролю та митного оформлення товарів, що переміщуються через митний кордон України, необхідно надати наступний комплект документів:

1. Заява від фізичної або юридичної особи із зазначенням режиму міжнародної передачі товару, номерів та дат товаросупровідного документа, контракту (для юридичної особи), а також найменування митного органу, де буде здійснюватись митне оформлення.

2. Копія оригіналу зовнішньоекономічного договору (контракту) та його офіційний переклад (для юридичної особи).

3. Копія товаросупровідного документу та його переклад.

4. Технічний опис обладнання.

5. Копія паспорта (стор. 2, 3, 11) (для фізичної особи).

Всі документи надаються державною мовою та завіряються печаткою (для фізичної особи - підписом) заявника.

Поштова адреса ІСТБ СБУ: 03113, м. Київ, вул. М. Василенка, 3.

Контактний телефон: (044) 422-74-44.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали