Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.

 

 

Щодо розподільчих пристроїв

 

 Національна комісія регулювання електроенергетики України (далі - НКРЕ) розглянула листи ... щодо надання роз'яснень та в межах своєї компетенції повідомляє, що "роз'єднувач" та "вимикач навантаження" мають конструктивно різні виконання.

Водночас повідомляємо, що умовні одиниці трансформаторних підстанцій, наведені у таблиці 3.4 Додатка 3 до Методики обрахування плати за спільне використання технологічних електричних мереж, затвердженої постановою НКРЕ від 12.06.2008 N 691, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 08.08.2008 за N 732/15423 (далі - Методика), враховують усе обладнання відповідних трансформаторних підстанцій, яке необхідне для забезпечення функціонування підстанцій, у тому числі, "роз'єднувачі" та "вимикачі навантаження".

Звертаємо увагу, що за схемотехнікою розподільчих пристроїв "роз'єднувачі" є невід'ємними частинами трансформаторних підстанцій і, відповідно, не можуть функціонувати окремо, як наслідок, умовні одиниці в пунктах 2 - 9 таблиці 3.4 Додатка 3 до Методики враховують трудозатрати на обслуговування та ремонт електрообладнання, не врахованого в номенклатурі умовних одиниць (роз'єднувачі, вимикачі навантаження, трансформатори напруги, розрядники, акумуляторні батареї, збірні шини тощо) резервного обладнання.

Лист від 14.12.2009 р. N 8172/11/17-09

Національна комісія регулювання електроенергетики України

По матеріалах «НОРМАТИВ PRO»

 
 

 

 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали