ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 19.01.2012 р. N 16-10/191-947

Відповідно до підпункту 6 пункту 1 Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підтримки сільськогосподарських товаровиробників" від 22.12.2011 N 4268-V (Закон N 4268-VI)I (далі - Закон) переробне підприємство позитивну різницю між сумою податкових зобов'язань звітного (податкового) періоду та сумою податкового кредиту звітного (податкового) періоду, визначену у податковій декларації з податку на додану вартість щодо діяльності з постачання продукції, сплачує до спеціального фонду Державного бюджету України та на спеціальний рахунок, відкритий ним в органі Державної казначейської служби, у встановлених розмірах.

Переробне підприємство суму податку на додану вартість, перераховану на спеціальний рахунок, використовує виключно для виплати сільськогосподарським товаровиробникам компенсації за продані ними молоко і м'ясо в живій вазі (далі - компенсація).

З метою забезпечення виконання вимог зазначеного Закону (Закон N 4268-VI) зобов'язуємо, за зверненням переробних підприємств, відкривати в органах Державної казначейської служби України рахунки за балансовим рахунком 3712 "Рахунки інших клієнтів Державної казначейської служби України" Плану рахунків бухгалтерського обліку виконання державного та місцевих бюджетів, затвердженого наказом Державного казначейства України від 28.11.2000 N 119.

 

Перший заступник Голови

О. Даневич

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали