МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 14.11.2011 р. N 17.04.42-1692

Головному управлінню охорони здоров'я Донецької обласної державної адміністрації, Головному управлінню охорони здоров'я Дніпропетровської обласної державної адміністрації

Міністерство охорони здоров'я України розглянуло Ваші звернення щодо спрощення процедури отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики, а також на зберігання, реалізацію (відпуск), використання, знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та повідомляє наступне.

Відповідно до вимог п. 2 ст. 60 Господарського кодексу України орган (особа), який прийняв рішення про ліквідацію суб'єкта господарювання, встановлює порядок та визначає строки проведення ліквідації, який не може бути меншим, ніж два місяці з дня оголошення про ліквідацію.

Ліцензія (в тому числі і на зберігання, реалізацію (відпуск), використання, знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів), яка була видана суб'єкту господарювання, який підлягає ліквідації, діє до дня його офіційного припинення.

Згідно з статтями 11 та 16 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" рішення про видачу ліцензії приймається не пізніше ніж через десять днів з дати надходження заяви про видачу ліцензії, а у випадку переоформлення ліцензії - протягом трьох робочих днів з дати надходження заяви.

Питання щодо прискорення оформлення суб'єктом господарювання відповідних дозвільних документів, які подаються до заяви для отримання ліцензії, є компетенцією місцевих органів виконавчої влади.

 

Заступник Міністра

О. К. Толстанов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали