МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 16.11.2011 р. N 17.04.42-1730

Головному управлінню охорони здоров'я Донецької обласної державної адміністрації, Головному управлінню охорони здоров'я Дніпропетровської обласної державної адміністрації

Міністерство охорони здоров'я України розглянуло Ваші звернення щодо спрощення процедури отримання ліцензії на зберігання, реалізацію (відпуск), використання, знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та повідомляє наступне.

Відповідно до вимог п. 6 Переліку органів ліцензування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.11.2000 N 1698, органом ліцензування на зберігання, реалізацію (відпуск), використання, знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів є Державна служба України з контролю за наркотиками, яка є центральним органом виконавчої влади, діяльність якої спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України (п. 1 Положення про Державну службу України з контролю за наркотиками, затверджене Указом Президента України від 13.04.2011 N 457/2011 (Указ N 457/2011)).

Згідно з п. 2 ст. 60 Господарського кодексу України орган (особа), який прийняв рішення про ліквідацію суб'єкта господарювання, встановлює порядок та визначає строки проведення ліквідації, який не може бути меншим, ніж два місяці з дня оголошення про ліквідацію.

Ліцензія (в тому числі і на зберігання, реалізацію (відпуск), використання, знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів), яка була видана суб'єкту господарювання, який підлягає ліквідації, діє до дня його офіційної припинення.

Питання щодо прискорення оформлення суб'єктом господарювання відповідних дозвільних документів, які подаються до заяви для отримання ліцензії, є компетенцією місцевих органів виконавчої влади.

За додатковою інформацією щодо отримання ліцензії на зберігання, реалізацію (відпуск), використання, знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів просимо звертатись до Державної служби України з контролю за наркотиками (03680, м. Київ, пр-т Червонозоряний, 51, тел. 275-68-14).

 

Заступник Міністра

О. К. Толстанов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали