НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 09.12.2011 р. N 9260/09/17-11

Баб-кій Н. А.
м. Чернівці

Шановна Н. А.!

Національна комісія регулювання електроенергетики України розглянула Ваш запит від 06.12.2011 та повідомляє.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.96 N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)" НКРЕ регулює тарифи на електроенергію, що відпускається населенню для побутових потреб, а згідно з пунктом 5 постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.99 N 845 "Про затвердження заходів, спрямованих на оздоровлення фінансового становища електроенергетичної галузі України у 1999 - 2000 роках" тарифи на електричну енергію для населення встановлюються на однаковому рівні по всій території України.

Отже, постановою НКРЕ від 10.03.99 N 309 "Про тарифи на електроенергію, що відпускається населенню і населеним пунктам" встановлено однакові тарифи на електричну енергію для населення по всій території України для відповідних категорій споживачів:

- населення;

- населення, яке проживає в сільській місцевості;

- населення, яке проживає в житлових будинках, обладнаних у встановленому порядку кухонними електроплитами та/або електроопалювальними установками (у тому числі в сільській місцевості);

- населення, яке проживає в багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання, незалежно від обсягів споживання електроенергії.

Враховуючи наведене, тарифи на електричну енергію для відповідної категорії споживачів є однаковими по всій території України та не відрізняються в залежності від регіону.

З повагою,

 

Член Комісії

К. Теличко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали