ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 24.05.2012 р. N 2/7.2-6-1176

Державній митній службі України


За повідомленнями гідрометеорологічного центру починаючи з червня місяця поточного року в Україні очікується підвищення температури повітря понад 28° C, що при русі великовагового транспорту загальною вагою понад 24 т і навантаженням на вісь більш ніж 7 т може призвести до утворення деформацій покриття доріг загального користування.

У зв'язку з цим Державне агентство автомобільних доріг України інформує.

На виконання вимог Закону України "Про дорожній рух", Закону України "Про автомобільні дороги", постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 N 879 "Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування" для збереження дорожнього покриття доріг у період підвищення температури повітря на дорогах загального користування при вказаних показниках будуть вводитись тимчасові обмеження руху транспортних засобів загальною вагою понад 24 т і навантаженням на вісь більш ніж 7 т.

Дати початку та завершення тимчасових обмежень будуть визначені в залежності від температурних показників повітря.

На цей період службами автомобільних доріг в АР Крим, областях та м. Севастополі буде встановлено заборонні дорожні та інформаційні знаки щодо умов руху великовагових транспортних засобів.

Про застосування обмеження руху автомобільними дорогами загального користування, наявність тимчасових стоянок для відстою великовагових транспортних засобів на них учасників дорожнього руху і населення буде поінформовано через засоби масової інформації.

 

Перший заступник Голови

М. Мездрін

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали