ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ ТА КОНТРОЛЮ ЗА НАРКОТИКАМИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.05.2017 р. N 3043-1.1.1/2.0/171-17

Керівникам суб'єктів господарювання, які займаються реалізацією, зберіганням і застосуванням лікарських засобів
Керівникам територіальних органів Держлікслужби

Відповідно до Конституції України, ст. ст. 15, 22, 55 Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров'я", ст. 15 Закону України "Про лікарські засоби", Положення про Державну службу України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (Постанова N 647), п. 3.1.1 Порядку встановлення заборони (тимчасової заборони) та поновлення обігу лікарських засобів на території України, затвердженого наказом МОЗ України від 22.11.2011 N 809 (Порядок N 809) (зі змінами), Порядку контролю якості лікарських засобів під час оптової та роздрібної торгівлі, затвердженого наказом МОЗ України від 29.09.2014 N 677 (Порядок N 677), на підставі встановлення факту невідповідності вимогам методів контролю якості до реєстраційного посвідчення UA/10171/01/02 препарату за показниками "Ідентифікація", "Відносна густина":

ТИМЧАСОВО ЗАБОРОНЯЮ реалізацію та застосування лікарського засобу АНТИСЕПТОЛ, розчин спиртовий для зовнішнього застосування 70 % по 100 мл у флаконах, серії 141216, виробництва Товариство з обмеженою відповідальністю "Фармацевтична компанія "Здоров'я", Україна, м. Харків, до окремого рішення Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Суб'єктам господарювання, які здійснюють реалізацію, зберігання та застосування лікарських засобів, невідкладно після одержання даного розпорядження перевірити наявність вищезазначеного лікарського засобу. У разі виявлення вказаного препарату вжити заходів щодо вилучення його з обігу шляхом поміщення в карантин, про що повідомити територіальний орган Держлікслужби за місцем розташування.

Контроль за виконанням даного розпорядження здійснюють територіальні органи Держлікслужби за місцем розташування.

Невиконання даного розпорядження тягне за собою відповідальність згідно чинного законодавства України.

Копії даного розпорядження направлені:

Державний експертний центр МОЗ;

МОЗ України;

ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров'я", Україна.

 

В. о. Голови

О. П. Речкіна
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали