ДЕРЖАВНА ВЕТЕРИНАРНА ТА ФІТОСАНІТАРНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 01.02.2012 р. N 15-2-23/715

Кабінету Міністрів України
Головним держінспекторам ветмедицини Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя
Головним держінспекторам ветмедицини регіональних служб державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті
МЗС України
Міністерству економічного розвитку і торгівлі України
МОЗ України
Міністерству інфраструктури України
МВС України
Державному комітету телебачення і радіомовлення України
Державній службі технічного регулювання України
СБ України
Адміністрації Державної прикордонної служби України
Держмитслужбі України
Посольству Королівства Нідерландів


Згідно з офіційним повідомленням Міжнародного епізоотичного бюро зареєстровано захворювання тварин (дрібної та великої рогатої худоби), викликане вірусом Шмалленберга, на території Королівства Нідерландів.

У зв'язку з тим, що рівень контагіозності вищезазначеного захворювання недостатньо вивчений, з метою недопущення його занесення на територію України тимчасово забороняється ввезення дрібної та великої рогатої худоби, генетичного матеріалу (спермопродукції та ембріонів) з території Королівства Нідерландів до України.

Ввезення з цієї країни інших вантажів, підконтрольних Державній службі ветеринарної медицини, здійснювати відповідно до Ветеринарних вимог щодо імпорту в Україну об'єктів державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду.

 

Головний державний інспектор
ветеринарної медицини України

І. Ю. Бісюк

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали