ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 19.01.2012 р. N 11.1/7-12.1/520-ЕП

ТОВ "Перша вантажна компанія в Україні"
Начальникам Вінницької, Житомирської, Луганської, Львівської, Південної, Рівненської, Сумської, Східної, Харківської обласної, Чернівецької обласної, Чернігівської, Чопської та Ягодинської митниць

У Департаменті організації митного контролю та оформлення Державної митної служби України розглянуто лист товариства з обмеженою відповідальністю "Перша вантажна компанія в Україні" від 16.01.2012 N М-166 "Щодо транзитних перевезень вантажів у багажних відправленнях".

За результатами розгляду та з питань, що належать до компетенції Департаменту організації митного контролю та оформлення, повідомляємо.

На сьогодні, на нормативно-правовому рівні, питання здійснення митних процедур з багажем і вантажобагажем, що переміщуються через митний кордон України в багажних вагонах пасажирських поїздів, регламентовані Інструкцією про взаємодію посадових осіб митних органів, що здійснюють митні процедури з багажем і вантажобагажем, переміщуваними в багажних вагонах, і працівників залізниць України, затвердженою наказом Державної митної служби України, Міністерства транспорту та зв'язку України від 18.09.2008 N 1019/1143, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 04.12.2008 за N 1158/15849 (далі - Інструкція).

Перелік предметів, що допускаються та забороняються до перевезень багажем (вантажобагажем), визначено в статтях 15, 22 Угоди про міжнародне пасажирське сполучення (01.11.51 р.). Митне оформлення багажу (вантажобагажу) проводиться в зонах митного контролю, створених на станціях, перелік яких наведено в додатку до Інструкції.

У разі накопичення партій багажу (вантажобагажу), ввезеного на митну територію України з використанням автомобільного транспорту, для подальшого їх перевантаження та перевезення залізничним транспортом, у тому числі і в багажних вагонах пасажирських поїздів, порядок проведення митних процедур встановлено Порядком здійснення комплексних операцій з товарами, що переміщуються під митним контролем митною територією України, затвердженим наказом Державної митної служби України від 29.10.2009 N 1034, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 19.11.2009 за N 1115/17131.

При цьому, звертаємо увагу на необхідність завчасного інформування митних органів, у зоні діяльності яких плануються такі транзитні перевезення, про включення багажних вагонів до складу поїздів міжнародного сполучення.

 

Директор Департаменту організації
митного контролю та оформлення,
член колегії Держмитслужби

С. М. Сьомка

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали