ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У М. КИЄВІ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

від 21.11.2011 р. N 1230/3/12-11

Приватним нотаріусам Київського міського нотаріального округу

Головне управління юстиції у м. Києві доводить до Вашого відома, що відповідно до ч. 1 ст. 28 Закону України "Про нотаріат" для забезпечення відшкодування заподіяної внаслідок вчиненої нотаріальної дії шкоди приватний нотаріус зобов'язаний до початку зайняття приватною нотаріальною діяльністю укласти договір страхування цивільно-правової відповідальності.

Відповідно до ч. 4 ст. 28 Закону України "Про нотаріат" мінімальний розмір страхової суми становить сто п'ятдесят мінімальних розмірів заробітної плати.

Згідно з п. 2 ч. 1 ст. 291 Закону України "Про нотаріат" нотаріальна діяльність приватного нотаріуса тимчасово зупиняється, якщо приватний нотаріус не уклав договір про страхування цивільно-правової відповідальності приватного нотаріуса або розмір страхової суми не відповідає вимогам цього Закону, - до усунення цих недоліків, але не більше 30 днів з дня виявлення цього порушення.

Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 30 Закону України "Про нотаріат" підставою припинення нотаріальної діяльності приватного нотаріуса є неусунення приватним нотаріусом без поважних причин порушень, передбачених пунктом 2 частини першої статті 291 цього Закону.

У зв'язку з викладеним, Головне управління юстиції у м. Києві звертає Вашу увагу на необхідність дотримання вимог зазначених статей. У разі відсутності у реєстраційних справах приватних нотаріусів документального підтвердження дотримання вимог щодо терміну дії договору страхування цивільно-правової відповідальності та розміру страхової суми Головним управлінням юстиції у м. Києві будуть застосовуватися відповідні заходи реагування.

 

Начальник Управління нотаріату

В. М. Мироник

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали