НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 23.01.2012 р. N 38-012/381

Департамент з управління валютним резервом та здійснення операцій на відкритому ринку

Банкам України

I. Відповідно до п. 2.2 Генеральної угоди про порядок проведення операцій на міжбанківському валютному ринку України, Національний банк України надає список уповноважених дилерів для укладення угод на МВРУ з боку Національного банку України, якими є наступні співробітники Управління валютних операцій Департаменту з управління валютним резервом та здійснення операцій на відкритому ринку:

1. Лупін Олексій Борисович.

2. Давиденко Олексій Володимирович.

3. Петріщев Ігор Сергійович.

4. Петріна Павло Олегович.

II. Повідомляємо про необхідність оновлення документів, що додаються до Генеральної угоди про порядок проведення операцій на міжбанківському валютному ринку.

У разі зміни назви банку необхідно здійснити заміну всього пакету документів (Статут, картка із зразками підписів та відбитком печатки, довіреність на дилерів, стандартні платіжні інструкції).

У випадку зміни банківських реквізитів просимо надати офіційне повідомлення з новими реквізитами.

Документи надсилати на адресу: 01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9, Національний банк України, Департамент з управління валютним резервом та здійснення операцій на відкритому ринку.

 

Директор Департаменту з управління
валютним резервом та здійснення
операцій на відкритому ринку

О. А. Дубихвіст

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали