ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 15 листопада 2011 року N 1677

Щодо усунення порушень законодавства про цінні папери

Відповідно до Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", керуючись статтею 108 Цивільного кодексу України, на підставі листа Запорізького територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі - Комісія) у зв'язку з виявленням в діях закритого акціонерного товариства "Горожанин", правонаступником якого є товариство з обмеженою відповідальністю "Горожанин - К", порушення вимог підпункту 1.1 частини першої пункту 2 розділу III та підпункту 3.1 частини третьої пункту 2 розділу III Порядку скасування реєстрації випусків акцій та анулювання свідоцтв про реєстрацію випуску акцій, затвердженого рішенням Комісії від 30.12.98 N 222 (далі - Порядок), та на виконання рішення Комісії від 16.03.2010 N 328, Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Зобов'язати товариство з обмеженою відповідальністю "Горожанин - К", правонаступника закритого акціонерного товариства "Горожанин" у строк до "15" січня 2012 року усунути порушення вимог підпункту 1.1 частини першої пункту 2 розділу III та підпункту 3.1 частини третьої пункту 2 розділу III Порядку та протягом одного робочого дня після усунення порушення повідомити Комісію та додати до повідомлення документи, які підтверджують факт усунення порушення.

2. Зупинити внесення змін до системи реєстру власників іменних цінних паперів закритого акціонерного товариства "Горожанин" (код за ЄДРПОУ 20502985) та до системи депозитарного обліку щодо цінних паперів, випущених закритим акціонерним товариством "Горожанин", на строк до усунення порушення.

3. Заборонити:

реєстратору, який здійснює ведення системи реєстру власників іменних цінних паперів закритого акціонерного товариства "Горожанин", вносити зміни до системи реєстру власників іменних цінних паперів вказаного емітента;

депозитарію, який здійснює облік на рахунках у цінних паперах, та зберігачам, які здійснюють облік прав власності на цінні папери, випущені закритим акціонерним товариством "Горожанин", вносити зміни до системи депозитарного обліку щодо цінних паперів, випущених закритим акціонерним товариством "Горожанин", пов'язані з проведенням облікових операцій на рахунках їх клієнтів та депонентів.

4. Зобов'язати депозитарій, який здійснює облік на рахунках у цінних паперах, в день отримання цього рішення або не пізніше наступного робочого дня довести це рішення до відома зберігачів, які здійснюють облік прав власності на цінні папери емітента закритого акціонерного товариства "Горожанин" у депозитарній системі України.

5. Реєстратору, який здійснює ведення системи реєстру власників іменних цінних паперів закритого акціонерного товариства "Горожанин", депозитарію та зберігачам, що здійснюють облік прав власності на цінні папери, випущені закритим акціонерним товариством "Горожанин" у триденний термін з моменту отримання ними копії цього рішення повідомити Комісію про взяття його до виконання.

6. Департаменту корпоративних відносин (А. Амеліну) забезпечити повідомлення товариства з обмеженою відповідальністю "Горожанин - К" та відповідних учасників Національної депозитарної системи України про прийняте рішення.

7. Управлінню із забезпечення діяльності Голови Комісії, організації роботи засідань Комісії та міжнародних зв'язків (Н. Піскун) забезпечити опублікування цього рішення в офіційних друкованих виданнях Комісії.

8. Законодавством передбачена відповідальність юридичних осіб, громадян чи посадових осіб за ухилення від виконання або несвоєчасне виконання рішень Комісії щодо усунень порушень законодавства на ринку цінних паперів.

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Запорізьке територіальне управління Комісії.

10. Це рішення набирає чинності з дати його прийняття.

 

Голова Комісії

Д. Тевелєв

 

Протокол засідання Комісії
від 15 листопада 2011 р. N 47

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали