ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 15 листопада 2011 року N 1670

Щодо усунення порушень законодавства про цінні папери

Відповідно до Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", керуючись статтею 108 Цивільного кодексу України, на підставі листа Дніпропетровського територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі - Комісія) у зв'язку з виявленням в діях відкритого акціонерного товариства "Дніпропетровський дослідний завод засобів механізації", правонаступником якого є товариство з обмеженою відповідальністю "Дніпропетровський завод кранів та засобів механізації "ДНІПРОКРАН", порушення вимог підпункту 3.1 частини третьої пункту 2 розділу III Порядку скасування реєстрації випусків акцій та анулювання свідоцтв про реєстрацію випуску акцій, затвердженого рішенням Комісії від 30.12.98 N 222 (далі - Порядок), та на виконання рішення Комісії від 16.03.2010 N 328, та у зв'язку з невиконанням вимог рішення Комісії від 12.07.2011 N 949 (Рішення N 949) Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Зобов'язати товариство з обмеженою відповідальністю "Дніпропетровський завод кранів та засобів механізації "ДНІПРОКРАН", правонаступника відкритого акціонерного товариства "Дніпропетровський дослідний завод засобів механізації" у строк до 15 січня 2012 усунути порушення вимог підпункту 3.1 частини третьої пункту 2 розділу III Порядку та протягом одного робочого дня після усунення порушення повідомити Комісію та додати до повідомлення документи, які підтверджують факт усунення порушення.

2. Зупинити внесення змін до системи реєстру власників іменних цінних паперів відкритого акціонерного товариства "Дніпропетровський дослідний завод засобів механізації" (код за ЄДРПОУ 24909614) та до системи депозитарного обліку щодо цінних паперів, випущених відкритим акціонерним товариством "Дніпропетровський дослідний завод засобів механізації", на строк до усунення порушення.

3. Заборонити:

реєстратору, який здійснює ведення системи реєстру власників іменних цінних паперів відкритого акціонерного товариства "Дніпропетровський дослідний завод засобів механізації", вносити зміни до системи реєстру власників іменних цінних паперів вказаного емітента;

депозитарію, який здійснює облік на рахунках у цінних паперах, та зберігачам, які здійснюють облік прав власності на цінні папери, випущені відкритим акціонерним товариством "Дніпропетровський дослідний завод засобів механізації", вносити зміни до системи депозитарного обліку щодо цінних паперів, випущених відкритим акціонерним товариством "Дніпропетровський дослідний завод засобів механізації", пов'язані з проведенням облікових операцій на рахунках їх клієнтів та депонентів.

4. Зобов'язати депозитарій, який здійснює облік на рахунках у цінних паперах, в день отримання цього рішення або не пізніше наступного робочого дня довести це рішення до відома зберігачів, які здійснюють облік прав власності на цінні папери емітента відкритого акціонерного товариства "Дніпропетровський дослідний завод засобів механізації" у депозитарній системі України.

5. Реєстратору, який здійснює ведення системи реєстру власників іменних цінних паперів відкритого акціонерного товариства "Дніпропетровський дослідний завод засобів механізації", депозитарію та зберігачам, що здійснюють облік прав власності на цінні папери, випущені відкритим акціонерним товариством "Дніпропетровський дослідний завод засобів механізації", у триденний термін з моменту отримання ними копії цього рішення повідомити Комісію про взяття його до виконання.

6. Департаменту корпоративних відносин забезпечити повідомлення товариства з обмеженою відповідальністю "Дніпропетровський завод кранів та засобів механізації "ДНІПРОКРАН" та відповідних учасників Національної депозитарної системи України про прийняте рішення.

7. Управлінню із забезпечення діяльності Голови Комісії, організації роботи засідань Комісії та міжнародних зв'язків забезпечити опублікування цього рішення в офіційних друкованих виданнях Комісії.

8. Законодавством передбачена відповідальність юридичних осіб, громадян чи посадових осіб за ухилення від виконання або несвоєчасне виконання рішень Комісії щодо усунень порушень законодавства на ринку цінних паперів.

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Дніпропетровське територіальне управління Комісії.

10. Це рішення набирає чинності з дати його прийняття.

 

Голова Комісії

Д. Тевелєв

 

Протокол засідання Комісії
від 15 листопада 2011 р. N 47

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали