НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 12 січня 2012 року N 37

Щодо усунення порушень законодавства про цінні папери

Відповідно до Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", керуючись статтею 108 Цивільного кодексу України, на підставі листа Вінницького територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, у зв'язку з виявленням в діях Відкритого акціонерного товариства "Іллінецьке районне підприємство "Агромаш", правонаступником якого є Товариство з обмеженою відповідальністю "ІЛЛІНЦІАГРОМАШ", порушення вимог пункту 1.1 глави 1 розділу III Порядку скасування реєстрації випусків акцій та анулювання свідоцтв про реєстрацію випуску акцій, затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 30.12.98 N 222 (із змінами) (далі - Порядок), та у зв'язку з виявленням в діях Товариства з обмеженою відповідальністю "ІЛЛІНЦІАГРОМАШ" порушення вимог пункту 3.1 глави 3 розділу III Порядку, на виконання рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 16.03.2010 N 328 та у зв'язку з невиконанням вимог рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 09.08.2011 N 1075 (Рішення N 1075) Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Зобов'язати Товариство з обмеженою відповідальністю "ІЛЛІНЦІАГРОМАШ", правонаступника Відкритого акціонерного товариства "Іллінецьке районне підприємство "Агромаш", у строк до 12 березня 2012 року усунути порушення вимог пункту 1.1 глави 1 розділу III, пункту 3.1 глави 3 розділу III Порядку та протягом одного робочого дня після усунення порушення повідомити НКЦПФР та додати до повідомлення документи, які підтверджують факт усунення порушення.

2. Департаменту корпоративних відносин (А. Папаіка) забезпечити повідомлення Товариства з обмеженою відповідальністю "ІЛЛІНЦІАГРОМАШ" про прийняте рішення.

3. Управлінню із забезпечення діяльності Голови Комісії, організації роботи засідань Комісії та міжнародних зв'язків (Н. Піскун) забезпечити опублікування цього рішення в офіційних друкованих виданнях НКЦПФР.

4. Законодавством передбачена відповідальність юридичних осіб, громадян чи посадових осіб за ухилення від виконання або несвоєчасне виконання рішень НКЦПФР щодо усунень порушень законодавства на ринку цінних паперів.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Вінницьке територіальне управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

6. Це рішення набирає чинності з дати його прийняття.

 

Голова Комісії

Д. Тевелєв

 

Протокол засідання Комісії
від 12 січня 2012 р. N 1

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали