НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 17 січня 2012 року N 123

Щодо усунення порушень законодавства про цінні папери

Відповідно до Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", керуючись статтею 108 Цивільного кодексу України, на підставі листа Луганського територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, у зв'язку з виявленням в діях Товариства з обмеженою відповідальністю "Меридіан-В.В.В." правонаступника Закритого акціонерного товариства "Побутрадіопрокат", порушення вимог підпункту порушення вимог підпункту 3.1 частини третьої пункту 2 розділу III Порядку скасування реєстрації випусків акцій та анулювання свідоцтв про реєстрацію випуску акцій, затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 30.12.98 р. N 222 (далі - Порядок), на виконання рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 16.03.2010 року N 328 Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Зобов'язати Товариство з обмеженою відповідальністю "Меридіан-В.В.В.", правонаступника Закритого акціонерного товариства "Побутрадіопрокат" у строк до 17 березня 2012 р. усунути порушення вимог підпункту 3.1 частини третьої пункту 2 розділу III Порядку та протягом одного робочого дня після усунення порушення повідомити Комісію та додати до повідомлення документи, які підтверджують факт усунення порушення.

2. Департаменту корпоративних відносин (А. Папаіка) забезпечити повідомлення Товариства з обмеженою відповідальністю "Меридіан-В.В.В.".

3. Управлінню із забезпечення діяльності Голови НКЦПФР, організації роботи засідань НКЦПФР та міжнародних зв'язків (Н. Піскун) забезпечити опублікування цього рішення в офіційних друкованих виданнях НКЦПФР.

4. Законодавством передбачена відповідальність юридичних осіб, громадян чи посадових осіб за ухилення від виконання або несвоєчасне виконання рішень НКЦПФР щодо усунень порушень законодавства на ринку цінних паперів.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Луганське територіальне управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

6. Це рішення набирає чинності з дати його прийняття.

 

Голова Комісії

Д. Тевелєв

 

Протокол засідання Комісії
від 17 січня 2012 р. N 2

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали