НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 17 січня 2012 року N 136

Щодо усунення порушень законодавства про цінні папери

Відповідно до Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", керуючись статтею 108 Цивільного кодексу України, на підставі листа Донецького територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку у зв'язку з виявленням в діях Акціонерного товариства закритого типу "Донецький завод театрального та бібліотечного обладнання", правонаступником якого є Товариство з обмеженою відповідальністю "Донецький завод театрального та бібліотечного обладнання" порушення вимог пункту 1.1 глави 1 розділу III Порядку скасування реєстрації випусків акцій та анулювання свідоцтв про реєстрацію випуску акцій, затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 30.12.98 N 222 (далі - Порядок), та у зв'язку з виявленням в діях товариства з обмеженою відповідальністю "Донецький завод театрального та бібліотечного обладнання" порушення вимог пункту 3.1 глави 3 розділу III Порядку, на виконання рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 16.03.2010 N 328 з метою захисту інтересів держави та інвесторів у цінні папери, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Зобов'язати Товариство з обмеженою відповідальністю "Донецький завод театрального та бібліотечного обладнання", правонаступника Акціонерного товариства закритого типу "Донецький завод театрального та бібліотечного обладнання" у строк до "17" березня 2012 року усунути порушення вимог пункту 1.1 глави 1 розділу III, пункту 3.1 глави 3 розділу III Порядку та протягом одного робочого дня після усунення порушення повідомити НКЦПФР та додати до повідомлення документи, які підтверджують факт усунення порушення.

2. Зупинити внесення змін до системи реєстру власників іменних цінних паперів Акціонерного товариства закритого типу "Донецький завод театрального та бібліотечного обладнання" (код за ЄДРПОУ 02172952) та до системи депозитарного обліку щодо цінних паперів, випущених Акціонерним товариством закритого типу "Донецький завод театрального та бібліотечного обладнання", на строк до усунення порушення.

3. Заборонити:

реєстратору, який здійснює ведення системи реєстру власників іменних цінних паперів Акціонерного товариства закритого типу "Донецький завод театрального та бібліотечного обладнання", вносити зміни до системи реєстру власників іменних цінних паперів вказаного емітента;

депозитарію, який здійснює облік на рахунках у цінних паперах, та зберігачам, які здійснюють облік прав власності на цінні папери, випущені Акціонерним товариством закритого типу "Донецький завод театрального та бібліотечного обладнання", вносити зміни до системи депозитарного обліку щодо цінних паперів, випущених Акціонерним товариством закритого типу "Донецький завод театрального та бібліотечного обладнання", пов'язані з проведенням облікових операцій на рахунках їх клієнтів та депонентів.

4. Зобов'язати депозитарій, який здійснює облік на рахунках у цінних паперах, в день отримання цього рішення або не пізніше наступного робочого дня довести це рішення до відома зберігачів, які здійснюють облік прав власності на цінні папери емітента Акціонерного товариства закритого типу "Донецький завод театрального та бібліотечного обладнання" у депозитарній системі України.

5. Реєстратору, який здійснює ведення системи реєстру власників іменних цінних паперів Акціонерного товариства закритого типу "Донецький завод театрального та бібліотечного обладнання", депозитарію та зберігачам, що здійснюють облік прав власності на цінні папери, випущені Акціонерним товариством закритого типу "Донецький завод театрального та бібліотечного обладнання", у триденний термін з моменту отримання ними копії цього рішення повідомити НКЦПФР про взяття його до виконання.

6. Департаменту корпоративних відносин (А. Папаіка) забезпечити повідомлення Товариства з обмеженою відповідальністю "Донецький завод театрального та бібліотечного обладнання" та відповідних учасників Національної депозитарної системи України про прийняте рішення.

7. Управлінню із забезпечення діяльності Голови Комісії, організації роботи засідань Комісії та міжнародних зв'язків (Н. Піскун) забезпечити опублікування цього рішення в офіційних друкованих виданнях НКЦПФР.

8. Законодавством передбачена відповідальність юридичних осіб, громадян чи посадових осіб за ухилення від виконання або несвоєчасне виконання рішень НКЦПФР щодо усунень порушень законодавства на ринку цінних паперів.

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Донецьке територіальне управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

10. Це рішення набирає чинності з дати його прийняття.

 

Голова Комісії

Д. Тевелєв

 

Протокол засідання Комісії
від 17 січня 2012 р. N 2

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали