НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 17 січня 2012 року N 119

Щодо усунення порушень законодавства про цінні папери

Відповідно до Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", керуючись статтею 108 Цивільного кодексу України, на підставі листа Луганського територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку у зв'язку з виявленням в діях Товариства з обмеженою відповідальністю "Магазин N 341" правонаступника Акціонерного товариства закритого типу "Магазин N 341", порушення вимог підпункту порушення вимог підпункту 3.1 частини третьої пункту 2 розділу III Порядку скасування реєстрації випусків акцій та анулювання свідоцтв про реєстрацію випуску акцій, затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 30.12.98 р. N 222 (далі - Порядок), на виконання рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 16.03.2010 року N 328 Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Зобов'язати Товариство з обмеженою відповідальністю "Магазин N 341", правонаступника Акціонерного товариства закритого типу "Магазин N 341" у строк до 17 березня 2012 р. усунути порушення вимог підпункту 3.1 частини третьої пункту 2 розділу III Порядку та протягом одного робочого дня після усунення порушення повідомити НКЦПФР та додати до повідомлення документи, які підтверджують факт усунення порушення.

2. Зупинити внесення змін до системи реєстру власників іменних цінних паперів Акціонерного товариства закритого типу "Магазин N 341" (код за ЄДРПОУ 13373412) та до системи депозитарного обліку щодо цінних паперів, випущених Акціонерним товариством закритого типу "Магазин N 341", на строк до усунення порушення.

3. Заборонити:

реєстратору, який здійснює ведення системи реєстру власників іменних цінних паперів Акціонерного товариства закритого типу "Магазин N 341", вносити зміни до системи реєстру власників іменних цінних паперів вказаного емітента;

депозитарію, який здійснює облік на рахунках у цінних паперах, та зберігачам, які здійснюють облік прав власності на цінні папери, випущені Акціонерним товариством закритого типу "Магазин N 341", вносити зміни до системи депозитарного обліку щодо цінних паперів, випущених Акціонерним товариством закритого типу "Магазин N 341", пов'язані з проведенням облікових операцій на рахунках їх клієнтів та депонентів.

4. Зобов'язати депозитарій, який здійснює облік на рахунках у цінних паперах, в день отримання цього рішення або не пізніше наступного робочого дня довести це рішення до відома зберігачів, які здійснюють облік прав власності на цінні папери емітента Акціонерного товариства закритого типу "Магазин N 341" у депозитарній системі України.

5. Реєстратору, який здійснює ведення системи реєстру власників іменних цінних паперів Акціонерного товариства закритого типу "Магазин N 341", депозитарію та зберігачам, що здійснюють облік прав власності на цінні папери, випущені Акціонерним товариством закритого типу "Магазин N 341", у триденний термін з моменту отримання ними копії цього рішення повідомити НКЦПФР про взяття його до виконання.

6. Департаменту корпоративних відносин забезпечити повідомлення Товариства з обмеженою відповідальністю "Магазин N 341" та відповідних учасників Національної депозитарної системи України про прийняте рішення.

7. Управлінню із забезпечення діяльності Голови НКЦПФР, організації роботи засідань НКЦПФР та міжнародних зв'язків забезпечити опублікування цього рішення в офіційних друкованих виданнях Комісії.

8. Законодавством передбачена відповідальність юридичних осіб, громадян чи посадових осіб за ухилення від виконання або несвоєчасне виконання рішень НКЦПФР щодо усунень порушень законодавства на ринку цінних паперів.

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Луганське територіальне управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

10. Це рішення набирає чинності з дати його прийняття.

 

Голова Комісії

Д. Тевелєв

 

Протокол засідання Комісії
від 17 січня 2012 р. N 2

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали