МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 12.10.2011 р. N 19831/12/10-11

<...>

Відповідно до пункту 3 Порядку проведення та оплати робіт, пов'язаних з видачею дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, обліку підприємств, установ, організацій та громадян-підприємців, які отримали такі дозволи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.03.2002 N 302, дозвіл видається безоплатно територіальними органами Мінприроди за погодженням з установами державної санітарно-епідеміологічної служби на термін не менш як п'ять років.

Згідно із статтею 4 Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" строк дії документа дозвільного характеру або необмеженість строку дії такого документа встановлюється виключно законами, які регулюють відносини, пов'язані з одержанням документів дозвільного характеру.

Разом з тим, Законом України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" не передбачено положень, що в разі невизначення строку дії документа дозвільного характеру на законодавчому рівні документ дозвільного характеру видається безстроково.

Крім того, повідомляємо, що з метою приведення Закону України "Про охорону атмосферного повітря" до вимог, встановлених Законом України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності", Мінприроди підготовлено проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів у зв'язку з оптимізацією функцій центрального органу виконавчої влади у сфері екології та природних ресурсів" (щодо надання документів дозвільного характеру), зокрема в частині встановлення строків і термінів видачі дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами та інші. Восьмою сесією шостого скликання Верховної Ради України від 20.09.2011 р. даний законопроект прийнято у першому читанні.

 

Заступник Міністра -
керівник апарату

Д. Мормуль

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали