Щодо видачі ліцензій на провадження господарської діяльності

 

 У відповідності із змінами, внесеними Законом України "Про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення умов ведення бізнесу в Україні" від 15.12.2009 N 1759, який набув чинності 30.12.2009, ліцензія на провадження певного виду господарської діяльності видається на необмежений строк. Поряд з цим за Кабінетом Міністрів України залишено право, за поданням Держкомпідприємництва, обмежити строк дії ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, але цей строк не може бути меншим, ніж п'ять років.

На виконання вимог зазначеного закону Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 13.01.2010 N 21 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 29 листопада 2000 р. N 1755", яка набула чинності 19.01.2010, де установлено перелік видів господарської діяльності на які видаються ліцензії строком на п'ять років.

При цьому, такий вид господарської діяльності як заготівля, переробка, металургійна переробка металобрухту кольорових і чорних металів до цього переліку не віднесено, а отже, термін дії ліцензії на провадження такого виду діяльності є необмеженим.

Крім того, строк дії ліцензій, отриманих суб'єктами господарювання до набрання чинності Законом України "Про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення умов ведення бізнесу в Україні" від 15.12.2009 N 1759, не продовжується. Таким чином, після закінчення строку дії ліцензії, отриманої до набрання чинності зазначеним Законом, суб'єкт господарювання, який має намір провадити певний вид господарської діяльності, що ліцензується, повинен звернутись до органу ліцензування із заявою на отримання нової ліцензії у порядку, встановленому Законом України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності".

Лист від 01.03.2010 р. N 2483

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

По матеріалах «НОРМАТИВ PRO»

 
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали