АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД М. КИЄВА

ЛИСТ

від 16.11.2011 р. N 36636

Лещенку С. А.

Шановний Сергію Анатолійовичу!

Апеляційний суд м. м. Києва розглянув Ваш інформаційний запит від 1 листопада 2011 року, який надійшов до суду 7 листопада 2011 року.

Відповідно до ст. 115 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", питання внутрішньої діяльності суду, роботи конкретних суддів, визначення спеціалізації суддів з розгляду конкретних категорій справ відповідної судової юрисдикції відносяться до компетенції зборів суддів апеляційного суду.

Збори суддів за наслідками обговорення питань внутрішньої діяльності суду приймають колективні рішення з обговорюваних питань, які оформлюються протоколами засідань зборів.

Наказом Державної судової адміністрації України від 22 червня 2011 року N 104 (Перелік N 104) затверджено перелік документів в апеляційному загальному суді, що містять інформацію, яка становить службову інформацію. Відповідно до вказаного Переліку протоколи зборів суддів є документом, що містить службову інформацію.

Згідно з Законом України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI) службова інформація є публічною інформацією з обмеженим доступом.

З урахуванням викладеного, апеляційний суд м. Києва не має підстав для надання Вам запитуваної інформації.

З повагою,

 

Заступник голови
апеляційного суду м. Києва

М. В. Приндюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали