ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 23.05.2012 р. N 8833/6/15-1315

Щодо відображення інформації у додатку ОК

Державна податкова служба України <...> стосовно відображення у додатку ОК до податкової декларації з податку на прибуток (Форма N 1213) інформації про доходи та витрати контрагентів - платників єдиного податку повідомляє.

Згідно з п. 152.3 ст. 152 Податкового кодексу України (далі - Кодекс) платники податку на прибуток разом з відповідною податковою декларацією подають органу державної податкової служби перелік доходів та витрат платника податку в розрізі контрагентів - платників єдиного податку, до якого включаються операції, здійснені таким контрагентом.

Отже, положення зазначеної норми не визначають обмежень чи конкретизації певних операцій, які можуть не відображатись у додатку ОК податкових декларацій з податку на прибуток (Форма N 1213).

Водночас звертаємо увагу, що п. 152.3 ст. 152 Кодексу стосується тих доходів і витрат, які нараховуються згідно з правилами податкового обліку, встановленими розділом III "Податок на прибуток підприємств" Кодексу. А тому до додатка ОК податкових декларацій з податку на прибуток (Форма N 1213) необхідно включати лише ті операції з платниками єдиного податку, які у податковому обліку призводять до відображення доходів або витрат.

Що стосується відповідальності за порушення порядку заповнення додатка ОК податкових декларацій з податку на прибуток (Форма N 1213), то п. 47.1 ст. 47 Кодексу передбачає, що за неподання, порушення порядку заповнення документів податкової звітності, порушення строків їх подання контролюючим органам, недостовірність інформації, наведеної у зазначених документах, платники податків та їх посадові особи несуть відповідальність у порядку, установленому Кодексом.

 

Заступник Голови

А. Ігнатов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали