ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 21.04.2017 р. N 8491/6/99-99-15-02-02-15

Державна фіскальна служба України розглянула лист щодо відображення у бухгалтерському обліку витрат на оплату послуг за нестандартне приєднання електроустановок до електричних мереж та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі - Кодекс), повідомляє таке.

Правові засади регулювання, організації, ведення бухгалтерського обліку визначені Законом України від 16 липня 1999 року N 996-XIV "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" (далі - Закон N 996).

Регулювання питань методології бухгалтерського обліку та фінансової звітності здійснюється Міністерством фінансів України, яке затверджує національні положення (стандарти) бухгалтерського обліку, інші нормативно-правові акти щодо ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності (п. 2 ст. 6 Закону N 996).

Отже, за роз'ясненнями з питань відображення у бухгалтерському обліку витрат підприємства на оплату послуг за нестандартне приєднання електроустановок до електричних мереж доцільно звернутись до Міністерства фінансів України.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали