Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Щодо відображення у вантажних митних деклараціях відомостей про здійснення видів державного контролю, проходження яких засвідчується відбитками штампів

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 18.11.2010 р. N 11/7-10.10/14327-ЕП

Начальникам регіональних митниць, митниць 


У зв'язку з набранням чинності наказом Держмитслужби від 03.11.2010 N 1335, з питання відображення у вантажних митних деклараціях (далі - ВМД) відомостей про здійснення видів державного контролю, проходження яких засвідчується відбитками штампів, яким присвоєні окремі коди згідно з Класифікатором документів, повідомляємо.

При митному оформленні товарів, що підлягають видам державного контролю, здійснення яких засвідчується відбитками штампів на товаросупровідних (товарно-транспортних) документах, у разі наявності на момент подання ВМД до митного оформлення на товаросупровідних (товарно-транспортних) документах відбитка штампа, якому присвоєний окремий код згідно з Класифікатором документів, відомості про такий відбиток штампа повинні обов'язково зазначатись декларантом у графі 44 ВМД.

При наведенні у вказаній графі ВМД відомостей про відбиток штампа контролюючого органу, що проставляється на товаросупровідних (товарно-транспортних) документах і засвідчує результат здійснення відповідного контролю, в якості коду документа зазначається код згідно з Класифікатором документів відбитка такого штампа.

В якості відомостей про документ зазначається код документа згідно з Класифікатором документів, у якому цей відбиток проставлено. Якщо подаються декілька документів, на яких проставлений відбиток штампа контролюючого органу, то запис в графі 44 ВМД про проведення відповідного контролю проводиться тільки один раз.

В якості відомостей про дату документа зазначається дата документа (одного з документів за відповідним кодом), у якому цей відбиток проставлено. Якщо на момент подання ВМД при вивезенні товарів дата залізничної накладної невідома зазначається дата подання ВМД.

Абзац четвертий листа Держмитслужби від 16.09.2010 N 11/3-10.18/10054-ЕП, лист Держмитслужби від 29.09.2010 N 11/3-10.10/10906-ЕП уважати такими, що втратили чинність.

 

Заступник Голови Служби 

С. М. Сьомка 


 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали