МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 09.11.2018 р. N 21841/0/2-18/28

Щодо відповідальності за недотримання гарантій в оплаті праці за роботу у вечірній та нічний час

Міністерство соціальної політики розглянуло <...> звернення стосовно відповідальності за недотримання гарантій в оплаті праці за роботу у вечірній та нічний час і повідомляє.

Згідно зі статтею 15 Закону України "Про оплату праці" (далі - Закон) форми і системи оплати праці, норми праці, розцінки, тарифні сітки, схеми посадових окладів, умови запровадження та розміри надбавок, доплат, премій, винагород та інших заохочувальних, компенсаційних і гарантійних виплат встановлюються підприємствами у колективному договорі з дотриманням норм і гарантій, передбачених законодавством, генеральною та галузевими (територіальними) угодами.

Норми оплати праці за роботу у нічний час належать до мінімальних...

 

Доступ до документа «Лист Міністерства соціальної політики України від 09.11.2018 № 21841/0/2-18/28 Щодо відповідальності за недотримання гарантій в оплаті праці за роботу у вечірній та нічний час» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали