Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Щодо виконання будівельних робіт

ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНОГО КОНТРОЛЮ М. КИЄВА

ЛИСТ

від 03.07.2019 р. N 073-5885

Звернення [...] щодо виконання будівельних робіт у [...] було розглянуто у Департаменті з питань державного архітектурно-будівельного контролю м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) (далі - Департамент).

За результатами розгляду повідомляємо, що одним із критеріїв пошуку інформації щодо виданих (зареєстрованих) дозвільних документів на виконання підготовчих (будівельних) робіт про готовність об'єкта будівництва до експлуатації є адреса об'єкта будівництва. Враховуючи, що у запиті вказана не точна адреса об'єктів будівництва, Департамент не має можливості надати інформацію щодо наявності дозвільних та реєстраційних документів на виконання підготовчих та будівельних робіт, вказаних у запиті.

Процедуру здійснення заходів, спрямованих на дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил під час виконання підготовчих та будівельних робіт, визначає Порядок здійснення державного архітектурно-будівельного контролю, затверджений постановою КМУ від 23.05.2011 р. N 553 (Постанова N 553) (далі - Порядок).

Відповідно до п. 7 Порядку (Постанова N 553), під час проведення позапланової перевірки посадова особа органу державного архітектурно-будівельного контролю зобов'язана пред'явити службове посвідчення та направлення для проведення позапланової перевірки.

Згідно з формою направлення для проведення позапланової перевірки, затвердженою наказом Мінрегіонрозвитку України від 15.05.2012 р. N 240 "Про затвердження форм актів та інших документів, які складаються під час або за результатами здійснення державного архітектурно-будівельного контролю" (Постанова N 240), необхідно зазначати найменування та місцезнаходження об'єкта.

Крім того, звертаємо увагу, що наразі питання здійснення заходів державного архітектурно-будівельного контролю регулюється Законом України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), а щодо суб'єктів господарювання - також положеннями Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності".

Відповідно до ст. 7 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" для здійснення позапланового заходу орган державного нагляду (контролю) видає наказ, який має містити найменування суб'єкта господарювання, щодо якого буде здійснюватися захід, та предмет перевірки. На підставі наказу оформляється направлення на проведення перевірки, у якому зазначається зокрема найменування суб'єкта господарювання та його місцезнаходження.

Зважаючи на викладене та з метою проведення перевірки, просимо уточнити адресу об'єкта будівництва під час виконання будівельних робіт, на якому вбачається порушення законодавства у сфері містобудівної діяльності, за можливості надати фотофіксацію та графічну схему місця розташування об'єкта будівництва, а також найменування та місцезнаходження суб'єкта господарювання.

Після отримання зазначеної інформації Департаментом будуть здійснені заходи державного архітектурно-будівельного контролю у межах наданих повноважень.

 

Перший заступник директора

О. Попович
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали