НАЦІОНАЛЬНА ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ СУСПІЛЬНОЇ МОРАЛІ

РІШЕННЯ

від 20 вересня 2011 року N 6

Розглянувши інформаційну довідку апарату Національної комісії про виконання Хартії про партнерство заради інформаційних прав і свобод та захисту суспільної моралі, Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі вирішила:

1. Інформаційну довідку про виконання Хартії про партнерство заради інформаційних прав і свобод та захисту суспільної моралі взяти до відома.

2. Відзначити, що забезпечення належного виконання партнерами підписаної Хартії обумовило зміни:

- спостерігається тенденція до зменшення кількості порушень телерадіоорганізаціями-підписантами Хартії вимог законодавства України у сфері захисту суспільної моралі;

- продовжується публічний діалог між державою та суб'єктами інформаційної діяльності;

- виконання положень Хартії сприяє процесам формування в регіонах України інформаційного простору, вільного від загроз психічному та моральному здоров'ю людей.

3. З метою підвищення результативності процесу саморегулювання дотримання суб'єктами інформаційної діяльності законодавства про захист суспільної моралі уповноважити Голову Національної комісії звернутися до Кабінету Міністрів України та підписантів Хартії щодо проведення спільної зустрічі.

4. Висловити стурбованість з приводу зростання кількості продукції в інформаційному просторі України, яка містить порушення положень ст. 2 Закону України "Про захист суспільної моралі", закликати суб'єктів інформаційної діяльності до вдосконалення системи саморегулювання та неухильного додержання чинного законодавства.

5. Продовжити роботу щодо приєднання нових суб'єктів інформаційної діяльності до підписання Хартії.

 

Голова Національної експертної
комісії України з питань захисту
суспільної моралі

В. В. Костицький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали