Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Щодо виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2010 N 913

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 01.11.2010 р. N 23377/7/24-0117

Державним податковим адміністраціям у Волинській, Донецькій, Луганській, Львівській та Кіровоградській областях 


Щодо виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2010 N 913

Державна податкова адміністрація України в доповнення до листа від 20.10.2010 N 22575/7/24-0117 щодо виконання вимог Порядку використання у 2010 році коштів, передбачених у державному бюджеті для погашення простроченої заборгованості за спожиту в минулих періодах електричну енергію державних вугледобувних підприємств, у тому числі підприємств, які готуються до ліквідації, та вугледобувних господарських товариств, 100 відсотків акцій яких належать державі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2010 N 913 (далі - Порядок), повідомляє наступне.

Пунктом 4 Порядку передбачено складання та підписання вугледобувними підприємствами, органами державної податкової служби та енергопостачальними компаніями акта звірення заборгованості, в якому зазначаються обсяги заборгованості за спожиту в минулих періодах електричну енергію, податкового боргу з податку на прибуток і податку на додану вартість.

В той же час, чинним законодавством, а саме Інструкцією про порядок ведення органами державної податкової служби оперативного обліку платежів до бюджету, контроль за справлянням яких здійснюється органами державної податкової служби України, затвердженою наказом ДПА України від 18.07.2005 N 276, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 02.08.2005 за N 843/11123 (далі - Інструкція), передбачена форма акта звірення (додаток 3 до Інструкції) органу державної податкової служби та платника податку.

Предметом цього акта є правовідносини органу державної податкової служби та платника податків в частині розрахунків такого платника з бюджетом, в тому числі підтвердження наявності у нього суми податкового боргу. Звірення стану розрахунків з бюджетом оформлюється актом на письмову вимогу платника податків, в даному випадку, з посиланням на постанову Кабінету Міністрів України від 11.10.2010 N 913.

Реструктуризовані суми податкового боргу платника податків вносяться до вказаного акта в ручному режимі окремою строкою. З цією метою підрозділи погашення прострочених податкових зобов'язань службовою запискою передають підрозділам обліку та звітності складені на підставі показників електронного Журналу надання розстрочення (відстрочення) податкових зобов'язань (боргу) та відповідного Графіка дані про реструктуризовані суми податкового боргу, термін сплати яких не настав на дату складання акта звірення.

З боку органу державної податкової служби акт звірення візується відповідальними особами підрозділу погашення прострочених податкових зобов'язань і підрозділу обліку та звітності, підписується керівником (закупником керівника) відповідного податкового органу та скріплюється печаткою.

З боку платника податку акт звірення візується особою, відповідальною за розрахунки з бюджетом по податку на прибуток та ПДВ, підписується керівником підприємства та скріплюється печаткою.

 

Заступник Голови 

О. В. Матвєєв 


 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали