Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.

 

 

Щодо виконання робіт підвищеної небезпеки

 

 Дозволи, видані суб'єктам господарювання на виконання робіт підвищеної небезпеки, а саме: огляд, випробування, експертне обстеження (технічне діагностування) устаткування підвищеної небезпеки, надають суб'єктам господарювання право виконувати ці роботи згідно з вимогами Порядку проведення огляду, випробування та експертного обстеження (технічного діагностування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 травня 2004 року N 687.

Одночасно зазначаємо, що зазначені дозволи не надають право проводити оцінку відповідності об'єкта експертизи вимогам законів та інших нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки та готувати висновки експертиз щодо спроможності суб'єкта господарювання забезпечити додержання вимог законів та інших нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки під час виконання заявленої роботи підвищеної небезпеки та/або відповідність об'єкта вимогам нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки і спроможності суб'єкта господарювання забезпечити додержання вимог законодавства під час його експлуатації.

Лист від 31.03.2009 р. N 01/02-04/1967

Державний комітет України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду

По матеріалах «НОРМАТИВ PRO»

 
 

 

 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали