НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 28.11.2011 р. N 8969/11/17-11

03113, м. Київ, просп. Перемоги, 57
ДП "Державний автотранспортний науково-дослідний і проектний інститут"

Національна комісія регулювання електроенергетики України (далі - НКРЕ) розглянула ваш лист від 23.09.2011 N 983-82 та в межах своєї компетенції повідомляє наступне.

Разом з цим, згідно з частиною 1 статті 67 Господарського кодексу України (далі - ГКУ) відносини підприємства з іншими підприємствами, організаціями, громадянами в усіх сферах господарської діяльності здійснюються на основі договорів.

Відповідно до положень статті 180 ГКУ господарський договір вважається укладеним, якщо між сторонами у передбачених законом порядку та формі досягнуто згоди щодо усіх його істотних умов. При укладенні господарського договору сторони зобов'язані у будь-якому разі погодити предмет, ціну та строк дії договору. У разі визнання погодженої сторонами в договорі ціни такою, що порушує вимоги антимонопольно-конкурентного законодавства, антимонопольний орган має право вимагати від сторін зміни умови договору щодо ціни. Строком дії господарського договору є час, впродовж якого існують господарські зобов'язання сторін, що виникли на основі цього договору.

Отже, якщо укладеним до скасування постанови НКРЕ від 19.07.2007 N 983 "Про затвердження Методики обрахування плати за приєднання електроустановок до електричних мереж" між електропередавальною організацією та замовником договором передбачалась плата за приєднання, сторони мають виконати умови цього договору в повному обсязі.

 

Член Комісії

Ю. Андрійчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали