ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 31.05.2012 р. N 20/1-11/05347-ЕП

Начальникам регіональної митниці,
митниць


Терміново!!!

У зв'язку з набранням чинності з 01.06.2012 Митним кодексом України від 13.03.2012 N 4495-VI ( N 4495-VI) (далі - Кодекс) повідомляємо.

Відповідно до частини третьої розділу XXI "Прикінцеві та перехідні положення" Кодексу ( N 4495-VI) закони України, акти Кабінету Міністрів України, нормативно-правові акти центрального органу виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сфері державної митної справи, та інших центральних органів виконавчої влади, прийняті на виконання законів України з питань державної митної справи до набрання чинності цим Кодексом ( N 4495-VI), та нормативно-правові акти, які використовуються при застосуванні норм законів з питань державної митної справи (у тому числі акти законодавства СРСР), застосовуються в частині, що не суперечить цьому Кодексу, до прийняття відповідних актів згідно з вимогами цього Кодексу.

У зв'язку з цим звертаємо увагу на наступне.

До прийняття відповідних актів згідно з вимогами Кодексу ( N 4495-VI) під час провадження в справах про порушення митних правил рекомендовано використовувати форми процесуальних документів у справах про порушення митних правил, затверджені наказом Державної митної служби України від 21.04.2003 року N 261 "Про затвердження форм процесуальних документів у справах про порушення митних правил".

Одночасно під час фіксації порушень митних правил рекомендуємо використовувати проект протоколу про порушення митних правил, який підготовлений Департаментом боротьби з контрабандою, аналізу ризиків та протидії корупції з урахуванням діючої форми.

 

Начальник Департаменту

О. І. Попівняк

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали