Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Щодо виплати грошової винагороди за сумлінну працю

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 16.03.2018 р. N 1/11-2851

Щодо виплати грошової винагороди за сумлінну працю

У Міністерстві освіти і науки України розглянуто <...> звернення <...> щодо виплати грошової винагороди за сумлінну працю та повідомляємо.

Відповідно до статті 57 Закону України "Про освіту" (Закон N 2145-VIII) держава забезпечує виплату педагогічним працівникам щорічної грошової винагороди в розмірі до одного посадового окладу (ставки заробітної плати) за сумлінну працю, зразкове виконання покладених на них обов'язків.

Постановою Кабінету Міністрів України від 05.06.2000 р. N 898 затверджений Порядок надання такої винагороди. Так, щорічна грошова винагорода за сумлінну працю, зразкове виконання обов'язків надається педагогічним працівникам навчальних закладів всіх рівнів акредитації за умови досягнення ними успіхів у вихованні дітей, навчанні, вихованні, професійній підготовці учнівської та студентської молоді, методичному забезпеченні, відсутності порушень і трудової дисципліни. Надання винагороди здійснюється в межах загальних коштів, передбачених кошторисом навчального закладу на оплату праці, та відповідно до положення, яке затверджується керівником навчального закладу за погодженням з профспілковим комітетом. У положенні можуть бути визначені додаткові критерії оцінки діяльності педагогічного працівника та конкретний розмір винагороди. У цьому положенні можуть бути визначені умови надання винагороди педагогічним працівникам, які, крім роботи на педагогічній посаді у закладі, ще мають педагогічне навантаження як вчитель.

 

Заступник Міністра

Ю. Рашкевич
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали