ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 06.01.2012 р. N 419/6/20-4015

ДПСУ розглянула лист ПАТ щодо визначення місця обліку платника податків і повідомляє.

Наказом ДПСУ від 14.09.2011 р. N 4 (Наказ N 4) затверджено Реєстр великих платників податків на 2012 рік (далі - Реєстр), до якого внесено ПАТ як таке, що відповідає критеріям великого платника податків, встановленим пп. 14.1.24 ст. 14 Податкового кодексу України (далі - Кодекс).

Особливості взяття на облік великих платників податків визначено п. 64.7 ст. 64 Кодексу. Так, після включення платника податків до Реєстру (Наказ N 4) та отримання відповідного повідомлення центрального органу ДПС такий платник зобов'язаний стати на облік у спеціалізованому органі ДПС, що здійснює податкове супроводження великих платників податків, з початку податкового періоду (календарного року), на який сформовано Реєстр.

Згідно з надісланим повідомленням від 21.09.2011 р. N 1264/6/15-6215-ВПП про включення підприємства до Реєстру (Наказ N 4) місцем податкового обліку ПАТ визначено територіально найближчу СДПІ по роботі з великими платниками податків у м. Харкові.

Реформування системи спеціалізованих органів ДПС потребує налагодження особливого обліку платежів від великих платників податків, запровадження електронної обробки податкової та фінансової звітності, вирішення технічних питань обміну інформацією контролюючими органами між собою та платниками податків та проводиться поетапно.

Таким чином, до врегулювання правових норм, налагодження технологічних процесів обліку платників податків і зборів та обслуговування великих платників податків, у тому числі вирішення питання оформлення податкових векселів, облік ПАТ буде здійснюватись згідно з вимогами чинного законодавства, а саме Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом ДПАУ від 22.12.2010 р. N 979, за місцем податкового обліку.

 

Голова

О. Клименко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали