МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 07.03.2012 р. N 7/14-3872

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України <...> розглянуло <...> звернення <...> щодо визначення поняття "земляні роботи" і порядку проведення підготовчих робіт під час будівництва та в межах компетенції повідомляє.

1. Щодо нормативного акта, який надає визначення поняттю "земляні роботи".

Усталеною практикою до земляних робіт відносять комплекс робіт, пов'язаних з розробкою, переміщенням, укладанням та ущільненням ґрунту.

ДБН Д.2.2-1-99 "Ресурсні елементні кошторисні норми на будівельні роботи. Земляні роботи",що містить норми на розробку, переміщення ґрунту та супутні роботи в промисловому, житлово-цивільному, транспортному та гідротехнічному будівництві, наводить в...

 

Доступ до документа «Лист від 07.03.2012 № 7/14-3872 Щодо визначення поняття "земляні роботи" і порядку проведення підготовчих робіт під час будівництва» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали