Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Щодо визначення виконання завдань (проектів) з інформатизації окремим напрямом використання бюджетних коштів у паспорті бюджетної програми

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 17.10.2019 р. N 16-06-06/17786

Щодо визначення виконання завдань (проектів) з інформатизації окремим напрямом використання бюджетних коштів у паспорті бюджетної програми

Державна казначейська служба України розглянула лист <...> щодо визначення виконання завдань (проектів) з інформатизації окремим напрямом використання бюджетних коштів у паспорті бюджетної програми та в межах компетенції повідомляє.

Вимогами статті 48 Бюджетного кодексу України (далі - Кодекс) встановлено, що розпорядники бюджетних коштів беруть бюджетні зобов'язання та здійснюють платежі щодо завдань (проектів) Національної програми інформатизації - після їх погодження з Генеральним державним замовником Національної програми інформатизації.

Органи Казначейства здійснюють реєстрацію та облік бюджетних зобов'язань розпорядників бюджетних коштів відповідно до вимог Кодексу та Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов'язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.03.2012 N 309 (Порядок N 309), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.03.2012 за N 419/20732.

При реєстрації та обліку бюджетних зобов'язань здійснюється перевірка відповідності напрямів витрачання бюджетних коштів бюджетному асигнуванню, паспорту бюджетної програми (частина 5 статті 48 Кодексу).

Пунктом 5 розділу II Правил складання паспортів бюджетних програм та звітів про їх виконання, затверджених наказом Міністерства фінансів України 29.12.2002 N 1098, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 21.01.2003 за N 47/7368, передбачено, що у разі, якщо бюджетна програма передбачає виконання завдань (проектів) з інформатизації, видатки на інформатизацію визначаються окремим напрямом використання бюджетних коштів у паспорті бюджетної програми.

Органи Казначейства не реєструють зобов'язання, зокрема, у разі недотримання розпорядниками бюджетних коштів бюджетних повноважень та обмежень, які вводяться законодавчими та іншими нормативно-правовими актами.

З огляду на викладене, органи Казначейства при реєстрації бюджетних зобов'язань за видатками розпорядників коштів державного бюджету, узятих на виконання завдань (проектів) Національної програми інформатизації, перевіряють наявність погодження з Генеральним державним замовником та наявність окремого напряму у паспорті бюджетної програми.

Додатково зазначаємо, що відповідно до статті 42 Кодексу Міністерство фінансів України здійснює загальну організацію та управління виконанням Державного бюджету України, координує діяльність учасників бюджетного процесу з питань виконання бюджету, тому, щодо визначення результативних показників бюджетної програми, пропонуємо звернутись до Міністерства фінансів України.

 

Перший заступник Голови

В. Дуда
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали