ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 24.02.2012 р. N 5531/7/15-3417-03

(Витяг)

<...> Згідно з п. 198.4 ст. 198 розділу V Кодексу, якщо платник податку придбаває (виготовляє) товари/послуги та необоротні активи, які призначаються для їх використання в операціях, що не є об'єктом оподаткування або звільняються від оподаткування, то суми податку, сплачені (нараховані) у зв'язку з таким придбанням (виготовленням), не відносяться до податкового кредиту зазначеного платника.

А тому суми ПДВ, нараховані (сплачені) під час придбання посадочного матеріалу, сільськогосподарської техніки та інших засобів для вирощування, збору та виготовлення щепи, операції з постачання якої звільнені від оподаткування ПДВ (п. 23 підрозділу 2 розділу XX Кодексу), не можуть бути включені до складу податкового кредиту, оскільки такі товари (послуги) призначені для використання в звільнених від оподаткування операціях.

 

Заступник Голови

А. Ігнатов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали