НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

НАКАЗ

від 3 січня 2018 року N 1

Щодо внесення змін до наказів щодо затвердження деяких Описів розділів та схем XML-файлів електронної форми інформації (адміністративних даних, звітності)

Відповідно до пункту 4 рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 13.05.2011 р. N 491 "Про затвердження відкритого формату передачі даних між Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку та суб'єктами інформаційної взаємодії" (Рішення N 491) (із змінами), на виконання рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі - Комісія) від 07.11.2017 р. N 786 "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку" (Рішення N 786), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01.12.2017 р. за N 1485/31326, наказую:

1. Затвердити Зміни до Опису розділів та схем XML-файлів електронної форми адміністративних даних торговців цінними паперами, затвердженого наказом Голови Комісії від 19.01.2016 р. N 8 "Щодо затвердження Опису розділів та схем XML-файлів електронної форми адміністративних даних торговців цінними паперами" (Наказ N 8) (зі змінами), що додаються*.

2. Затвердити Зміни до Опису розділів та схем XML-файлів електронної форми інформації компаній з управління активами та осіб, що здійснюють управління активами недержавних пенсійних фондів, затвердженого наказом Голови Комісії від 30.03.2016 р. N 41 "Щодо затвердження Опису розділів та схем XML-файлів електронної форми інформації компаній з управління активами та осіб, що здійснюють управління активами недержавних пенсійних фондів" (Наказ N 41) (зі змінами), що додаються*.

3. Затвердити Зміни до Опису розділів та схем XML-файлів електронної форми адміністративних даних депозитарних установ, затвердженого наказом Голови Комісії від 28.12.2015 р. N 257 "Щодо затвердження Опису розділів та схем XML-файлів електронної форми адміністративних даних депозитарних установ" (Наказ N 257) (зі змінами), що додаються*.

4. Затвердити Зміни до Опису розділів та схем XML-файлів електронної форми інформації емітентів цінних паперів відповідно до Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів, затвердженого наказом Голови Комісії від 05.11.2015 р. N 219 "Щодо затвердження Опису розділів та схем XML-файлів електронної форми інформації емітентів цінних паперів відповідно до Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів" (Наказ N 219) (зі змінами), що додаються*.

5. Затвердити Зміни до Опису розділів та схем XML-файлів електронної форми розділів та схем XML-файлів електронної форми звітності про провадження клірингової діяльності, затвердженого наказом Голови Комісії від 19.01.2016 р. N 9 "Щодо затвердження Опису розділів та схем XML-файлів електронної форми звітності про провадження клірингової діяльності" (Наказ N 9), що додаються*.


* Не наводяться.

6. Департаменту інформаційних технологій забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному веб-сайті Комісії.

7. Управлінню міжнародної співпраці та комунікацій забезпечити опублікування цього наказу в офіційному друкованому виданні Комісії.

8. Цей наказ є окремим документом нормативно-технічного характеру.

9. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Т. в. о. Голови Комісії

І. Назарчук
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали