ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 3 липня 2012 року N 3072

Щодо внесення змін до наказу ФДМУ від 01.04.2011 N 493

На виконання пункту 4 частини першої ст. 5 Закону України "Про Фонд державного майна України" (Закон N 4107-VI), з метою дотримання вимог законодавства у випадках проведення незалежної оцінки для цілей оренди наказую:

1. Внести такі зміни до наказу Фонду державного майна України від 01.04.2011 N 493 "Про створення комітету з конкурсних торгів центрального апарату Фонду державного майна України щодо закупівлі послуг з оцінки майна, а також землеоціночних робіт та робіт із землеустрою":

1.1. Ввести до складу комітету Шевченко Н. В. - начальника відділу укладення договорів оренди та контролю за їх виконанням Управління з питань управління державним майном та орендних відносин.

1.2. Вивести зі складу комітету Луценка В. В. - заступника начальника Управління конкурсного продажу, начальника відділу нормативно-процедурного супроводження конкурсного продажу.

1.3. Абзац 10 пункту 1 наказу викласти в такій редакції:

"Шевченко Н. В. - начальник відділу укладення договорів оренди та контролю за їх виконанням Управління з питань управління державним майном та орендних відносин".

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту координації розробки та виконання програмних документів, оцінки та розпорядження об'єктами державної власності.

 

Голова Фонду

О. Рябченко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали