ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 травня 2012 року N 767

Щодо внесення змін до наказу ФДМУ від 09.11.2011 N 1613

На виконання пункту 4 частини першої ст. 5 Закону України "Про Фонд державного майна України" (Закон N 4107-VI), з метою дотримання вимог щодо обрання на конкурентних засадах суб'єктів оціночної діяльності у випадках проведення незалежної оцінки для цілей оренди наказую:

1. Внести такі зміни до наказу Фонду державного майна України від 09.11.2011 N 1613 "Про персональний склад комісії з конкурсного відбору суб'єктів оціночної діяльності":

1.1. Ввести до складу комісії Шевченко Н. В. - начальника відділу укладення договорів оренди та контролю за їх виконанням Управління з питань управління державним майном та орендних відносин.

1.2. Вивести зі складу комісії Луценка В. В. - заступника начальника Управління конкурсного продажу, начальника відділу нормативно-процедурного супроводження конкурсного продажу.

1.3. Абзац восьмий пункту 2 наказу викласти в такій редакції:

"Шевченко Н. В. - начальник відділу укладення договорів оренди та контролю за їх виконанням Управління з питань управління державним майном та орендних відносин".

1.4. Абзац шостий пункту 3 наказу викласти в такій редакції:

"начальнику відділу методологічного забезпечення відносин оренди майна Управління з питань управління державним майном та орендних відносин Усенку Я. Б.

у разі відсутності начальника відділу укладення договорів оренди та контролю за їх виконанням Управління з питань управління державним майном та орендних відносин Шевченко Н. В."


1.5. Абзац десятий пункту 3 наказу викласти в такій редакції:

"головному спеціалісту відділу роботи з суб'єктами оціночної діяльності Управління з питань оціночної діяльності Зяблевій Д. С.

у разі відсутності начальника відділу роботи з суб'єктами оціночної діяльності Управління з питань оціночної діяльності Водолаженко І. І."


2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту координації розробки та виконання програмних документів, оцінки та розпорядження об'єктами державної власності.

 

В. о. Голови Фонду

Є. Іванов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали