РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 23 березня 2012 року N 16

Заслухавши та обговоривши заступника Голови Державної судової адміністрації України Півторака В. В. щодо затвердження змін доПереліку судових рішень судів загальної юрисдикції, що підлягають включенню до Єдиного державного реєстру судових рішень (Перелік N 4) (далі - Реєстр), відповідно до частини першої статті 226 Сімейного кодексу України, частини третьої статті 3 Закону України "Про доступ до судових рішень", частини п'ятої статті 127 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та Положення про Раду суддів України, затвердженого X позачерговим з'їздом суддів України від 16 вересня 2010 року, Рада суддів України вирішила:

1. Інформацію заступника Голови Державної судової адміністрації України Півторака В. В. узяти до відома.

2. Внести зміни до Переліку судових рішень судів загальної юрисдикції, що підлягають включенню до Єдиного державного реєстру судових рішень, затвердженого рішенням Ради суддів України від 17 лютого 2012 року N 4 (Перелік N 4) та погодженого Державною судовою адміністрацією України 17 лютого 2012 року (додаток 1).

3. Доручити Державній судовій адміністрації України розмістити на офіційному веб-порталі судової влади України та направити судам загальної юрисдикції для використання в роботі зміни до Переліку судових рішень судів загальної юрисдикції, що підлягають включенню до Єдиного державного реєстру судових рішень (Перелік N 4).

 

Голова
Ради суддів України

Я. М. Романюк


 

ПОГОДЖЕНО
Наказ Державної судової адміністрації України23.03.2012 N 30/2/16 (Наказ N 30/2/16)

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Ради суддів України
23.03.2012 N 16


Зміни до Перелікусудових рішень судів загальної юрисдикції, що підлягають включенню до Єдиного державного реєстру судових рішень (Перелік N 4)

I. В абзаці шостому Переліку після слів "або оперативно-розшукових заходів" доповнити словами "рішень суду у справах про усиновлення";

II. В абзаці сьомому Переліку після слова "постанов" доповнити словами "крім судових рішень у справах про усиновлення".
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали