Додаткова копія: Щодо внесення змін до рішення Ради суддів України від 02 березня 2018 року N 17

РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 02 серпня 2019 року N 48

Відповідно до п. 47 Розділу XII Прикінцеві та перехідні положення Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII) до початку функціонування Єдиної судової інформаційної (автоматизованої) системи визначення судді або колегії суддів для розгляду конкретної справи здійснюється автоматизованою системою документообігу суду.

Правове регулювання відносин, пов'язаних із функціонуванням автоматизованої системи документообігу суду, здійснюється Положенням про автоматизовану систему документообігу суду, затвердженого рішенням Ради суддів України від 26.11.2010 року N 30 (зі змінами).

02 березня 2018 року Радою суддів України було прийнято рішення N 17 (Рішення N 17) (із подальшими змінами), згідно з яким вказане Положення було викладено у новій редакції.

Також, згідно з пунктом 3 (Рішення N 17), підпунктами 3.1 (Рішення N 17), 3.2 цього Рішення Ради суддів України (Рішення N 17) було визначено, що до підключення до модуля автоматизованого розподілу справ та інших підсистем, використання яких є обов'язковим для його роботи:

- в судах застосовуються норми Положення про автоматизовану систему документообігу суду у редакції, затвердженій рішенням Ради суддів України від 15.09.2016 року (Рішення N 58), та Засади використання автоматизованої системи документообігу суду, затверджені рішенням зборів суддів відповідного суду;

- повністю зберігаються повноваження зборів суддів щодо здійснення автоматизованого розподілу судових справ між суддями, у тому числі щодо в частині затвердження засад використання автоматизованої системи документообігу суду.

Разом із тим, наведене рішення Ради суддів України від 02 березня 2018 року N 17 (Рішення N 17) (зі змінами) та Положення про автоматизовану систему документообігу суду у редакції, затвердженій рішенням Ради суддів України від 15.09.2016 року (Рішення N 58), не містять норм, які б регулювали особливості функціонування автоматизованої системи у новоствореному Верховному Суді та Вищому антикорупційному суді і визначали, які комп'ютерні програми мають використовуватись в цих судах для забезпечення функціонування автоматизованої системи документообігу суду.

Заслухавши та обговоривши інформацію члена Ради суддів України Маслова В. В. щодо внесення змін до рішення Ради суддів України від 02 березня 2018 року N 17 (Рішення N 17) (зі змінами), відповідно до статей 15 (Закон N 1402-VIII), 133 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), Рада суддів України вирішила:

Внести зміни до рішення Ради суддів України від 02 березня 2018 року N 17 (Рішення N 17) (зі змінами), доповнивши його після пункту 3.2 пунктами 3.3 та 3.4 такого змісту:

"3.3. у Верховному Суді використовуються: автоматизована система діловодства Верховного Суду на базі автоматизованої системи управління документами "ДОК ПРОФ 3.0"; комп'ютерна програма "Діловодство спеціалізованого суду", розроблена адміністратором автоматизованої системи для судів господарської та адміністративної юрисдикції; комп'ютерна програма "Д-3", розроблена адміністратором автоматизованої системи для загальних судів.

3.4 у Вищому антикорупційному суді використовується комп'ютерна програма "Д-3", розроблена адміністратором автоматизованої системи для загальних судів.".

 

Голова Ради
суддів України

Б. С. Моніч
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали