ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

від 03.07.2012 р. N 1579/12/13-12

Головам апеляційних
адміністративних судів


7 червня 2012 року Верховною Радою України прийнято Закон України "Про внесення змін до статті 1 Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" N 4911-VI (Закон N 4911-VI), який набрав чинності 28 червня 2012 року.

Цим Законом (Закон N 4911-VI) пункт 7 статті 1 Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" викладено в новій редакції, відповідно до якого платниками збору на обов'язкове державне пенсійне страхування визначено підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, фізичні особи, які набувають право власності на легкові автомобілі, що підлягають державній реєстрації (перереєстрації) в підрозділах Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ України, крім випадків забезпечення легковими автомобілями інвалідів згідно із законодавством та успадкування легкових автомобілів відповідно до закону.

Із повним текстом Закону України "Про внесення змін до статті 1 Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" (Закон N 4911-VI) можна ознайомитися в інформаційно-правовій системі "ЛІГА:ЗАКОН".

Цей лист пропонуємо довести до відома суддів місцевих та апеляційних адміністративних судів у порядку інформації та для врахування під час відправлення правосуддя.

 

Голова суду

І. Темкіжев

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали