НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 11.11.2011 р. N 48-104/2255-13459

Департамент фінансового моніторингу

Банкам України
Асоціації українських банків
Українському кредитно-банківському союзу
Територіальним управлінням Національного банку України

Щодо врахування ризиків

Інформуємо, що Королівський банк Шотландії повідомив Національний банк України про ризики при встановленні та обслуговуванні кореспондентських рахунків з деякими банками.

Так, зокрема Королівський банк Шотландії зазначив, що згідно з положеннями частини 311 Закону США про боротьбу з тероризмом, 31 Збірка федеральних законів 103.193, йому заборонено відкривати, вести, обслуговувати кореспондентські рахунки або управляти кореспондентськими рахунками для або від імені:

- банку "Banco Delta Asia" або будь-якого з його дочірніх підприємств (в тому числі але не виключно для та від імені "Delta Asia Credit Limited" i "Delta Asia Insurance Limited");

- банку "VEF Bank" (Республіка Латвія) або будь-якого з його дочірніх підприємств (включаючи "Veiksmes lizings");

- банку "Commercial Bank of Syria" або будь-якого з його дочірніх підприємств (включаючи "Syrian Lebanese Commercial Bank".

У разі встановлення Королівським банком Шотландії фактів опосередкованого використання "Banco Delta Asia", "VEF Bank", "Commercial Bank of Syria" або будь-якого з їх дочірніх підприємств кореспондентських рахунків, відкритих в Королівському банку Шотландії, він буде вимушений вжити відповідних заходів, щоб запобігти такому доступові, включаючи заходи, які передбачатимуть, за необхідності, закриття кореспондентського рахунку.

Національний банк України вважає за необхідне попередити банки України про ризики, пов'язані із здійсненням операцій з особами та фінансовими установами, зазначеними у цьому листі.

 

Заступник Голови

І. В. Соркін

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали