Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ПРАЦІДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ ПРАЦІ

ЛИСТ

від 14.12.2017 р. N 11854/4/4.4-ДП-17

Департамент з питань праці Держпраці розглянув звернення [...] та повідомляє.

Основні положення щодо реалізації конституційного права працівників на охорону їхнього життя та здоров'я у процесі трудової діяльності на належні, безпечні та здорові умови праці визначено в Законі Україні "Про охорону праці" (далі - Закон). Відповідно до статті 2 Закону його дія поширюється на всіх юридичних та фізичних осіб, які відповідно до законодавства використовують найману працю, та на всіх працюючих, тобто регулює відносини між роботодавцем та найманим працівником.

Працівник відповідно до Закону - це особа, яка працює на підприємстві, в організації, установі та виконує обов'язки або функції згідно з трудовим договором (контрактом).

Для забезпечення збереження життя, здоров'я та пра...

 

Доступ до документа «Лист від 14.12.2017 № 11854/4/4.4-ДП-17 Щодо вступних інструктажів з охорони праці» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали