Додаткова копія: Щодо втрати чинності рішень про обмеження ввезення з Королевства Данія в Україну великої рогатої худоби, дрібної рогатої худоби та генетичного матеріалу від неї у зв'язку з реєстрацією захворювання на катаральну лихоманку овець (блутанг)

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

ЛИСТ

від 06.04.2018 р. N 602-113-18/5425

Кабінету Міністрів України
Головним держінспекторам ветмедицини Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя
Головним держінспекторам ветмедицини регіональних служб державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті
МЗС України
Міністерству економічного розвитку і торгівлі України
МОЗ України
Міністерству інфраструктури України
МВС України
Державному комітету телебачення і радіомовлення України
СБ України
Адміністрації Державної прикордонної служби України
Державній фіскальній службі України
Представництву ЄС в Україні
Представництву України в ЄС
Посольству Королівства Данія в Україні

Згідно з офіційною інформацією Всесвітньої організації охорони здоров'я тварин (МЕБ) захворювання на катаральну лихоманку овець (блутанг) на території Королівства Данія не реєструється.

Враховуючи вищезазначене та беручи до уваги рекомендації викладені у статті 8.3 Кодексу здоров'я наземних тварин МЕБ (у редакції 2016 року), вважати такими, що втратили чинність, всі попередні рішення Головного державного інспектора ветеринарної медицини України та його заступників в частині обмеження ввезення з цієї країни в Україну великої рогатої худоби, дрібної рогатої худоби та генетичного матеріалу від неї, у зв'язку з реєстрацією захворювання на катаральну лихоманку овець (блутанг).

 

Головний державний інспектор
ветеринарної медицини України

Б. Кобаль
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали