Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Щодо ввезення товарів та їх митного оформлення

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 23.07.2019 р. N 23612/7/99-99-18-03-01-17

Митницям ДФС

Пунктом 1 постанови Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 року N 1147 "Про заборону ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації" (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 05 липня 2019 року N 605 (Постанова N 605)) установлено, що ввезення товарів за переліком згідно з додатком до цієї постанови та їх митне оформлення дозволяються на суму здійсненої суб'єктами господарської діяльності України передоплати за поставку таких товарів, якщо зазначена передоплата була здійснена до введення в дію застосованої цією постановою заборони та за умови попереднього отримання документального підтвердження здійснення такої передоплати Державною фіскальною службою від банківської установи за зверненням суб'єкта господарської діяльності України.

Державна фіскальна служба веде електронний реєстр отриманих від банківських установ підтверджень здійснення передоплати за поставки товарів суб'єктами господарської діяльності України, інформує таких суб'єктів про отримання підтверджень та забезпечує доступ митниць до зазначеного реєстру.

Електронний реєстр отриманих від банківських установ підтверджень буде вестись за допомогою Веб-сервісу ДФС обміну митною інформацією, опис якого додається*.


* Не наводиться.

У зв'язку з викладеним, просимо інформувати суб'єктів господарської діяльності про наявність у ДФС зазначеного веб-сервісу та необхідність формування банками відповідних підтверджень через цей веб-сервіс.

Додаток: Веб-сервіс.rtf.

 

В. о. директора Департаменту організації
митного контролю та оформлення

А. Сербайло
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали