ДЕРЖАВНА ВЕТЕРИНАРНА ТА ФІТОСАНІТАРНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 23.04.2012 р. N 15-2-23/3612

Кабінету Міністрів України
Головним держінспекторам ветмедицини Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя
Головним держінспекторам ветмедицини регіональних служб державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті
МЗС України
Міністерству економічного розвитку і торгівлі України
МОЗ України
Міністерству інфраструктури України
МВС України
Державному комітету телебачення і радіомовлення України
Державній службі технічного регулювання України
СБ України
Адміністрації Державної прикордонної служби України
Держмитслужбі України
Посольству Республіки Азербайджан в Україні


Враховуючи результати аудиту системи контролю здоров'я тварин, зокрема, що стосується заходів контролю ящуру в Республіці Азербайджан, проведеного Державною службою ветеринарної медицини України, дозволяється ввезення з території Республіки Азербайджан тваринницької продукції та сировини за умови здійснення інспектування підприємств-постачальників Республіки Азербайджан представниками Державної служби ветеринарної медицини України.

Вважати цю телеграму такою, що вносить доповнення до телеграми Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 12.09.2001 N 15-2/1649.

Вважати таким, що втратило чинність, рішення Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 25.03.97 N 15-2/112.

Ввезення з цієї країни інших вантажів, підконтрольних Державній службі ветеринарної медицини, здійснювати відповідно до Ветеринарних вимог щодо імпорту в Україну об'єктів державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду.

 

Перший заступник
Головного державного інспектора
ветеринарної медицини України

В. М. Горжеєв

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали