ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 28.10.2011 р. N 4494/6/15-6215

ДПСУ розглянула лист ПАТ щодо взяття на податковий облік у СДПІ по роботі з великими платниками податків у м. Києві та повідомляє таке.

Відповідно до п. 64.7 ст. 64 ПКУ після включення платника податків до Реєстру великих платників податків та отримання повідомлення центрального органу ДПС про таке включення платник податків зобов'язаний стати на облік у спеціалізованому органі ДПС, що здійснює податкове супроводження великих платників податків.

Згідно з надісланим повідомленням від 21.09.2011 р. N 1264/6/15-6215-ВПП про включення ПАТ до Реєстру великих платників податків місцем його подальшого обліку визначена СДПІ по роботі з ВПП у м. Харкові як найближчу за місцем розташування ПАТ.

Зважаючи на бажання ПАТ стати на облік у СДПІ у м. Києві та наявність у ПАТ філії у м. Києві і відсутність будь-яких територіально відокремлених підрозділів у м. Харкові, ДПСУ вважає слушною пропозицію ПАТ стати на облік у СДПІ у м. Києві.

Водночас вважаємо за доцільне повідомити, що ДПС проводиться робота щодо створення більш комфортних умов для платників податків, зокрема:

- отримання платниками податків в електронному вигляді адміністративних та інформаційних послуг шляхом впровадження електронного кабінету платника податків;

- створення сприятливих умов для правильного і зручного обчислення, своєчасної сплати податків і зборів шляхом впровадження електронного сервісу для платників податків по формуванню електронних повідомлень про результати обробки (звірки) податкової інформації.

 

Заступник Голови

С. Лекарь

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали