ДОРУЧЕННЯ
Президента України

Щодо забезпечення ефективності діяльності новостворених перинатальних центрів

З метою забезпечення ефективності діяльності новостворених перинатальних центрів і контролю за цільовим використанням коштів Державного бюджету України та місцевих бюджетів на створення й утримання таких центрів:

Р. БОГАТИРЬОВІЙ


Забезпечити:

розроблення за участю Національної академії медичних наук України і професійних асоціацій медичних працівників та затвердження щорічних (на період 2012 - 2015 років) цільових показників якості надання перинатальної допомоги у Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Кіровоградській, Харківській областях та місті Києві після відкриття перинатальних центрів III рівня у цих регіонах;

Термін - 25 червня 2012 року

проведення щоквартального моніторингу за участю Національної академії медичних наук України та професійних асоціацій медичних працівників цільових показників якості надання перинатальної допомоги у Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Кіровоградській, Харківській областях та місті Києві, а також підготовку пропозицій щодо вдосконалення такої допомоги.

Термін - 25 липня 2012 року,
у подальшому до 25 числа місяця,
наступного за звітним кварталом

П. АНДРЄЄВУ


Забезпечити посилення державного фінансового контролю за дотриманням законодавства про державні закупівлі під час реалізації національного проекту "Нове життя" - нова якість охорони материнства та дитинства".

Доповісти до 2 липня 2012 року

 

Президент України

В. ЯНУКОВИЧ

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали